ВХОДНАЙТИ

Спонсор кампании

СТАТИСТИЧЕСКИЕ ДАННЫЕ

Голубой флаг

Зеленые Гостиницы

ВЫСТАВКИ

ВАЖНЫЕ ТЕЛЕФОНЫ

ПРОГНОЗ ПОГОДЫ


Şehir : Antalya
Sıcaklık :24° C
Nem : %açık

РЫНКИ

Euro : 3.9229 TL.
Dolar : 3.5116 TL.
GBP : 4.4771 TL.
Nok : 0.41597 TL.

почта БЮЛЛЕТЕНЬ

Yeniliklerden haberdar olmak için lütfen
bültenimize üye olunuz...

НАШИ ОРГАНИЗАЦИИ С ВЫСОТЫ ПТИЧЬЕГО ПОЛЕТА

ВАЖНЫЕ ЛИНКИ
(13-03-2017)
51.ITB TURİZM FUARI BAŞLADI


 

Bölge tanıtımını Kemer Belediyesi, Kemer Turistik Otelciler ve İşletmeciler Birliği (KETOB) ve Kemer Tanıtım Vakfı (KETAV) birlikte gerçekleştiriyor. Fuar 12 Mart tarihinde sona erecek. 

 

Fuarın ilk günü ve ikinci gününde Kültür ve Turizm Bakanı Nabi Avcı, Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, AKTOB Başkanı Erkan Yağcı ve AKTOB Genel Sekreteri Yeliz Gül Ege Kemer standına ziyarette bulundular. 

 

KETOB Başkanı ve KETAV Başkan Yrd. Tayyar Gül ve Yönetim kurulu üyeleri Volkan Yorulmaz, Levent Toper, Günaydın Atar, Aydın Aytuğ Kemer standında tanıtım çalışmalarına destek olurken, interaktif ortamda tanıtım faaliyetlerine daha fazla etkinlik kazandırmak amacıyla firmalarla görüşmeler yaptı. 

 

KETOB Başkanı Tayyar Gül; Kültür ve Turizm Bakanlığı Tanıtma Genel Müdürlüğü'nün yurtdışı fuar tanıtım planlamalarında Kemer'in arka planda kaldığını, konu hakkında tespit çalışmalarını başlattıklarını ifade ederek, en kısa zamanda konunun muhatapları ile iletişime geçileceğinin bilgisini verdi. 

 

Fuar hakkında da değerlendirmede bulunan KETOB Başkanı Tayyar Gül; İki ülke arasında yaşanan siyasi gerginliğin fuara olumsuz şekilde yansıdığını belirterek, gerginliğin geçici olduğuna inandıklarını, Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu'nun ve Kültür ve Turizm Bakanı Nabi Avcı'ın fuar süresince gerginliğin düşürülmesi için yapıcı yaklaşımda bulunduklarını, bu yaklışımın devam etmesi gerektiğini söyledi.