ВХОДНАЙТИ

Спонсор кампании

СТАТИСТИЧЕСКИЕ ДАННЫЕ

Голубой флаг

Зеленые Гостиницы

ВЫСТАВКИ

ВАЖНЫЕ ТЕЛЕФОНЫ

ПРОГНОЗ ПОГОДЫ


Şehir : Antalya
Sıcaklık :24° C
Nem : %açık

РЫНКИ

Euro : 3.9229 TL.
Dolar : 3.5116 TL.
GBP : 4.4771 TL.
Nok : 0.41597 TL.

почта БЮЛЛЕТЕНЬ

Yeniliklerden haberdar olmak için lütfen
bültenimize üye olunuz...

НАШИ ОРГАНИЗАЦИИ С ВЫСОТЫ ПТИЧЬЕГО ПОЛЕТА

ВАЖНЫЕ ЛИНКИ
(00-00-0000)
Kemer Otellerinde Tanıtım Sergisi


 

 

Kemer Turistik Otelciler ve İşletmeciler Birliği(KETOB) ve Kemer Belediyesi’nin desteğiyle düzenlenen ve Fotoğraf Sanatçısı Muhammet Dönmezer’in eserlerinin yer aldığı #VisitKemer Fotoğraf Sergisi açılışı, Güral Premier Tekirova Hotel’de  Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül ve KETOB Başkanı Tayyar Gül tarafından yapıldı.

 

Sergi sezon boyunca çeşitli otellerde açık kalacak.

Serginin açılış kurdelesini Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül, KETOB Başkanı Tayyar Gül,Yönetim Kurulu üyeleri Levent Toper ve Aydın Aytuğ, Kemer Belediye Meclis Üyesi Recep Yılmaz ile Fotoğraf Sanatçısı Muhammet Dönmezer kesti.

 

Sergide Kemer’in eşsiz doğasında çekilmiş birbirinden güzel 30 fotoğrafın yer aldığını kaydeden Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül, “Bu fotoğraflarla, ilçemize gelen misafirlerimizi Kemer’in doğal güzelliğini ve tarihi zenginliğini keşfe davet ediyoruz” diye konuştu. 

 

KETOB Başkanı Tayyar Gül ise, “Kemer’in interaktif ortamda etkin tanıtımı için gerçekleştiğimiz #visitkemer projesinin bir ayağını da bu sergimiz oluşturuyor. Sergimiz turizm sezonu boyunca, birliğimizin üyesi olan otellerde açılacak. Otellerimize gelen turistlere gezilecek zenginliklerimizi gösteriyor ve visitkemer web sayfası,sosyal medya hesapları hakkında bilgiler paylaşıyoruz sergi Güral Premier Hotel’den sonra Ketob üyesi Phaselis Rose Hotel, Amara Dolce Vita Hotel ile devam edecek ” dedi. 

 

Fotoğraf Sanatçısı Muhammet Dönmezer de, "Deniz, kum, güneş Kemer'in önemli bir zenginliğidir. Ancak Kemer'de çok daha fazlası var. Kemer'in 4 mevsim en güzel şekilde yaşanabilecek bir ilçedir. Sergimizde, bu muhteşem zenginliği fotoğraflarla anlatmak istedim" şeklinde konuştu.